Kartony Inowrocław

Kartony w Pak System to Gwarancja:

NIE TYLKO WYSOKIEJ JAKOŚCI

Szybkiej Realizacji

Jeżeli jest taka potrzeba. Dostosujemy się do zadanego terminu i go dotrzymamy. Jeżeli dopełnienie terminu będzie dla nas niewykonalne, dowiedzą się Państwo o tym od razu.

Indywidualnego Podejścia

Nie zamawiają Państwo opakowań w sklepie internetowym, a kontaktując się z naszym handlowcem. Z tego powodu zamówienie można dokładnie omówić.

Wysokiej Jakości Nadruku

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dlatego możemy zapewnić każdemu z naszych Klientów wysokiej jakości nadruki fleksograficzne na opakowaniach.

Pełnej Dowolności

Wykonujemy opakowania korzystając z projektów z katalogu Fefco, jednak każdy projekt można dostosować do indywidualnych wymagań, a nawet wykonać projekt na zamówienie - zgodnie z potrzebami.

Indywidualnego Projektu

Do każdej realizacji podchodzimy z starannością, dlatego, w razie potrzeby, wykonujemy projekty zarówno nadruków i całych opakowań "od zera".

Szybkiej Realizacji

Jeżeli jest taka potrzeba. Dostosujemy się do zadanego terminu i go dotrzymamy. Jeżeli dopełnienie terminu będzie dla nas niewykonalne, dowiedzą się Państwo o tym od razu.

Indywidualnego Podejścia

Nie zamawiają Państwo opakowań w sklepie internetowym, a kontaktując się z naszym handlowcem. Z tego powodu zamówienie można dokładnie omówić.

Wysokiej Jakości Nadruku

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dlatego możemy zapewnić każdemu z naszych Klientów wysokiej jakości nadruki fleksograficzne na opakowaniach.

Pełnej Dowolności

Wykonujemy opakowania korzystając z projektów z katalogu Fefco, jednak każdy projekt można dostosować do indywidualnych wymagań, a nawet wykonać projekt na zamówienie - zgodnie z potrzebami.

Indywidualnego Projektu

Do każdej realizacji podchodzimy z starannością, dlatego, w razie potrzeby, wykonujemy projekty zarówno nadruków i całych opakowań "od zera".

Katalog Opakowań Kartonowych

Zobacz katalog Fefco

Co nas charakteryzuje?

Zalety Pak System

Wysoka jakość produktów

Nasza produkcja oparta jest na surowcach dostarczanych przez stałych, wieloletnich dostawców oraz ścisłej wieloetapowej kontroli procesu produkcji.

Miła i Fachowa obsługa

O komfortową obsługę naszych klientów dbają wykfalifikowani pracownicy, ci sami od wielu lat. Każdy z nas nie tylko zna sie na profesjonalnej obsłudze, ale również doskonale zna nasze produkty.

Zaangażowany zespół pracowników

Dzięki bliskim, od lat budowanym relacjom z pracownikami możemy pochwalić się wykwalifikowanym, profesjonalnym zespołem w którym nie występuje zjawisko rotacji pracowników.

Krótkie terminy realizacji

Dzięki dużym zapasom magazynowym surowców, jesteśmy w stanie wykonać zlecenia na czas. To, oraz elastyczność naszego zespołu pozwala na szybkie dostarczanie zamówień.

Dostawa w 24h dla stałych odbiorców

Stałym klientom oferujemy utrzymywanie stoków magazynowych dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować każdą dostawę w ciągu doby a nawet kilku godzin. Pozwala nam na to doskonała organizacja i komunikacja w zespole.

Specjalistyczne porady

Nie każdy klient jest ekspertem w zakresie opakowań, dlatego służymy wszelką pomocą na każdym etapie od zapytania po dostawę. Zajmujemy się również projektowaniem opakowań. W ten sposób cały proces, od projektu do produktu, można zostawić nam.

Stałe podnoszenie kwalifikacji

Dbając o zapewnienie najwyższych standardów oraz nadążenie za najnowszymi trendami na rynku papierniczym sukcesywnie poddajemy naszą kadrę profesjonalnym szkoleniom.

Bardzo duża elastyczność

Mając świadomość wymagań jakie stawia rynek opakowań, staramy się wykraczać poza ogólnie przyjęte standardy w zakresie wielkości minimalnego zamówienia, czasu realizacji oraz wszelkich dodatkowych kosztów którymi zazwyczaj obciążany jest klient.

Opakowania Kartonowe - Producent

Oferta

Szybki Kontakt

Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu

Zadzwoń/Napisz

Skontaktuj się Bezpośrednio

Jakub Kanoniczak

Jakub Kanoniczak

Dyrektor Sprzedaży

Pak System - Producent Ekologicznych Opakowań

Posiadamy szeroki i stale modernizowany park maszynowy.

Do produkcji opakowań używamy ekologicznych tektur falistych o gramaturach od 300 do 1400. Tektury wykonywane są z papierów makulaturowych lub celulozowych przy użyciu kleju skrobiowego a więc podlegają pełnemu recyklingowi co oznacza że są przyjazne dla środowiska.

Nadruki na opakowaniach wykonywane są wysokiej jakości bezpiecznymi dla środowiska farbami wodnymi.

Producent Opakowań Kartonowych Inowrocław

Karton Inowrocław przydaje się wielokrotnie i to w różnych sytuacjach. Ma szerokie zastosowanie, służy przede wszystkim do przechowywania rozmaitych przedmiotów i ich bezpiecznego przenoszenia. Producent opakowań kartonowych Inowrocław zadbał o to, aby były one solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie ulegną zniszczeniu nawet w przypadku długotrwałego transportu. Zawartość kartonów jest właściwie chroniona przed niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi. W zależności od wybranego rodzaju kartonu, będzie miał on nieco inne zastosowanie. Warto zacząć od przeanalizowania swoich potrzeb, aby dobrać właściwe opakowania.

Jakie znajdują się opakowania kartonowe Inowrocław w ofercie?

Kartony Inowrocław są powszechnie używane przez sklepy prowadzące sprzedaż wysyłkową. Stanowią uniwersalne opakowania do przechowywania i transportu. Na ich korzyść przemawia niska cena, ekologia, wytrzymałość, prostota, estetyka funkcjonalność. Można liczyć na mnogość wymiarów, kształtów, kolorów. Kartony idealnie sprawdzają się w domu, magazynie, centrum logistycznym, zakładzie produkcyjnym, biurze. Do wyboru jest wiele standardowych modeli, ale można również zlecić wykonanie opakowania tekturowego zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami. Klasyczna kartony klapowe są uważane za najbardziej uniwersalne. Klienci bardzo chętnie po nie sięgają ze względu na liczne zalety. Ich założenie jest banalnie proste, a produkcja tania. Będzie to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne. Kartony klapowe występują w wielu wariantach. Mogą być nawet kilkuwarstwowe, co przekłada się na dużą wytrzymałość. Najczęściej wybór pada na modele brązowe i białe, ale klient może wybrać preferowaną wersję kolorystyczną. Dużą zaletą będzie także wzmocnione dno, co gwarantuje jeszcze większą solidność. Kartony klapowe występują w wersji sześciennej i prostopadłościennej, mogą mieć nawet samoprzylepne zamknięcie.

Kartony do zadań specjalnych

Dużą popularnością cieszą się także kartony fasonowe które idealnie sprawdzają się do pakowania towarów przeznaczonych do wysyłki. Można liczyć na to, że zawartość dotrze w całości do miejsca docelowego, nie ulegnie zniszczeniu w transporcie. Kartony pocztowe są najbardziej odporne na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Idealnie nadają się do transportu, można też liczyć na wygodne zamykanie. Karton fasonowy będzie odpowiedni zarówno do zwykłych przedmiotów, jak i materiałów delikatnych. Można w nich wysłać przykładowo szkło, elektronikę, książki, ubrania, rozmaite akcesoria. Na asortyment składają się różne kartony do opakowania o niestandardowych wymiarach, dzięki czemu można je dopasować do każdego przedmiotu. Opakowania tekturowe mogą być podłużne, wąskie, płaskie, teleskopowe. Będą odpowiednie do przechowywania dokumentów, w biurze rewelacyjnie sprawdzają się modele archiwizacyjne. Są dodatkowo wyposażone w specjalne przegródki, co przekłada się na większą wygodę. Można z łatwością wszystko posegregować, co pozwoli zaoszczędzić czas na szukanie odpowiednich papierów. Jeszcze inną opcją są kartony przeprowadzkowe, czyli stworzone z myślą o osobach planujących zmianę miejsca zamieszkania. Wygodne uchwyty to ogromne udogodnienie podczas przenoszenia kartonów wypełnionych rozmaitymi przedmiotami. Można też zaopatrzyć się w specjalistyczna kartony, które służą przykładowo do transportu garderoby z wieszakami, mają one drążek i szerokie otwarcie.

Opakowania tekturowe Inowrocław zostaną wykonane zgodnie z Twoimi wytycznymi

Profesjonalna produkcja kartonów Inowrocław przebiega z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych urządzeń, dzięki czemu można liczyć na idealny efekt. Produkt końcowy będzie spełniał wszystkie normy i indywidualne oczekiwania klienta. Wieloletnie doświadczenie w produkcji kartonów pozwala na sprawne zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nad wszystkim czuwają wykwalifikowani pracownicy, którzy stale podnoszą swoje umiejętności. Firma sięga po innowacyjne rozwiązania technologiczne, poszerzają regularnie swój asortyment o kolejne modele kartonów. Wszystko po to, aby dopasować się do potrzeb i oczekiwań klientów. Cały czas się one zmieniają, rosną też wymagania. Konieczne staje się wobec tego wdrożenie rozmaitych usprawnień, aby sprostać odbiorcom. Są nimi klienci zarówno indywidualni, jak i biznesowi.

Hurtownia kartonów Inowrocław to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zamówić w przystępnej cenie większe nakłady opakowań tekturowych. Zlecenie zostanie zrealizowane terminowo i dbałością o wysokiej jakości wykonanie. Z rozwiązania tego korzystają przede wszystkim firmy, ale nie ma problemu z wykonaniem krótkich serii. Producent kartonów Inowrocław zrealizuje również mniejsze zlecenia dla klientów indywidualnych. Warto jednak mieć na uwadze, że im większe zamówienie, tym więcej zaoszczędzi się pieniędzy. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, korzystne rabaty. Nawet w przypadku zamówienia dużej ilości kartonów nie trzeba martwić się wysokimi kosztami. Produkcja opakowań tekturowych nie pochłania sporych nakładów finansowych