Kartony Łódź

Kartony w Pak System to Gwarancja:

NIE TYLKO WYSOKIEJ JAKOŚCI

Szybkiej Realizacji

Jeżeli jest taka potrzeba. Dostosujemy się do zadanego terminu i go dotrzymamy. Jeżeli dopełnienie terminu będzie dla nas niewykonalne, dowiedzą się Państwo o tym od razu.

Indywidualnego Podejścia

Nie zamawiają Państwo opakowań w sklepie internetowym, a kontaktując się z naszym handlowcem. Z tego powodu zamówienie można dokładnie omówić.

Wysokiej Jakości Nadruku

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dlatego możemy zapewnić każdemu z naszych Klientów wysokiej jakości nadruki fleksograficzne na opakowaniach.

Pełnej Dowolności

Wykonujemy opakowania korzystając z projektów z katalogu Fefco, jednak każdy projekt można dostosować do indywidualnych wymagań, a nawet wykonać projekt na zamówienie - zgodnie z potrzebami.

Indywidualnego Projektu

Do każdej realizacji podchodzimy z starannością, dlatego, w razie potrzeby, wykonujemy projekty zarówno nadruków i całych opakowań "od zera".

Szybkiej Realizacji

Jeżeli jest taka potrzeba. Dostosujemy się do zadanego terminu i go dotrzymamy. Jeżeli dopełnienie terminu będzie dla nas niewykonalne, dowiedzą się Państwo o tym od razu.

Indywidualnego Podejścia

Nie zamawiają Państwo opakowań w sklepie internetowym, a kontaktując się z naszym handlowcem. Z tego powodu zamówienie można dokładnie omówić.

Wysokiej Jakości Nadruku

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dlatego możemy zapewnić każdemu z naszych Klientów wysokiej jakości nadruki fleksograficzne na opakowaniach.

Pełnej Dowolności

Wykonujemy opakowania korzystając z projektów z katalogu Fefco, jednak każdy projekt można dostosować do indywidualnych wymagań, a nawet wykonać projekt na zamówienie - zgodnie z potrzebami.

Indywidualnego Projektu

Do każdej realizacji podchodzimy z starannością, dlatego, w razie potrzeby, wykonujemy projekty zarówno nadruków i całych opakowań "od zera".

Katalog Opakowań Kartonowych

Zobacz katalog Fefco

Co nas charakteryzuje?

Zalety Pak System

Wysoka jakość produktów

Nasza produkcja oparta jest na surowcach dostarczanych przez stałych, wieloletnich dostawców oraz ścisłej wieloetapowej kontroli procesu produkcji.

Miła i Fachowa obsługa

O komfortową obsługę naszych klientów dbają wykfalifikowani pracownicy, ci sami od wielu lat. Każdy z nas nie tylko zna sie na profesjonalnej obsłudze, ale również doskonale zna nasze produkty.

Zaangażowany zespół pracowników

Dzięki bliskim, od lat budowanym relacjom z pracownikami możemy pochwalić się wykwalifikowanym, profesjonalnym zespołem w którym nie występuje zjawisko rotacji pracowników.

Krótkie terminy realizacji

Dzięki dużym zapasom magazynowym surowców, jesteśmy w stanie wykonać zlecenia na czas. To, oraz elastyczność naszego zespołu pozwala na szybkie dostarczanie zamówień.

Dostawa w 24h dla stałych odbiorców

Stałym klientom oferujemy utrzymywanie stoków magazynowych dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować każdą dostawę w ciągu doby a nawet kilku godzin. Pozwala nam na to doskonała organizacja i komunikacja w zespole.

Specjalistyczne porady

Nie każdy klient jest ekspertem w zakresie opakowań, dlatego służymy wszelką pomocą na każdym etapie od zapytania po dostawę. Zajmujemy się również projektowaniem opakowań. W ten sposób cały proces, od projektu do produktu, można zostawić nam.

Stałe podnoszenie kwalifikacji

Dbając o zapewnienie najwyższych standardów oraz nadążenie za najnowszymi trendami na rynku papierniczym sukcesywnie poddajemy naszą kadrę profesjonalnym szkoleniom.

Bardzo duża elastyczność

Mając świadomość wymagań jakie stawia rynek opakowań, staramy się wykraczać poza ogólnie przyjęte standardy w zakresie wielkości minimalnego zamówienia, czasu realizacji oraz wszelkich dodatkowych kosztów którymi zazwyczaj obciążany jest klient.

Opakowania Kartonowe - Producent

Oferta

Szybki Kontakt

Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu

Zadzwoń/Napisz

Skontaktuj się Bezpośrednio

Jakub Kanoniczak

Jakub Kanoniczak

Dyrektor Sprzedaży

Pak System - Producent Ekologicznych Opakowań

Posiadamy szeroki i stale modernizowany park maszynowy.

Do produkcji opakowań używamy ekologicznych tektur falistych o gramaturach od 300 do 1400. Tektury wykonywane są z papierów makulaturowych lub celulozowych przy użyciu kleju skrobiowego a więc podlegają pełnemu recyklingowi co oznacza że są przyjazne dla środowiska.

Nadruki na opakowaniach wykonywane są wysokiej jakości bezpiecznymi dla środowiska farbami wodnymi.

opakowania kartonowe łódź

Producent kartonów Łódź ma do zaoferowania wiele rodzajów opakowań, z wysokiej jakości tektury, o szerokim zastosowaniu. Można przebierać w wymiarach i materiałach, kolorach, kształtach. Oferta jest skierowana dla klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Tektura idealnie nadaje się do zadrukowania. Można umieścić na niej dowolne treści, rozmaite obrazki i grafiki. Opakowania tekturowe wspaniale sprawdzają się do pakowania, ułatwiają przenoszenie i bezpieczny transport różnych przedmiotów. Mogą też służyć do przechowywania rozmaitych rzeczy. Pora dowiedzieć się, jakie ma w ofercie kartony producent Łódź, co ułatwi dobranie właściwego opakowania do jego przeznaczenia.

opakowania tekturowe łódź

Opakowania klapowe Łódź są wielofunkcyjne, cieszą się ogromną popularnością. Powstają z jednego kawałka tektury, który zostaje odpowiednio wycięty. Zaletą kartonów klapowych jest ich szybka i tania produkcja. Idealnie nadają się do pakowania, przewożenia rozmaitych produktów i ich magazynowania. Jeśli firma stawia na prostotę i ekologię, to można jej śmiało polecić kartony klapowe Łódź. Do ich wytwarzania służą specjalne maszyny, które zostały zautomatyzowane, dzięki czemu cały proces przebiega sprawnie i bez komplikacji. Można liczyć na jak najmniejsze zużycie materiału i ograniczenie odpadów do minimum. Brzegi kartonów klapowych mogą być klejone lub szyte. Klapy znajdujące się na dnie zwiększają wytrzymałość opakowania, można dodatkowo okleić taśmą, ale wystarczające będzie już samo ich zablokowanie. Użytkownicy bardzo cenią sobie opakowania klapowe ze względu na łatwość ich składania i rozkładania. Na płasko zajmują niewiele miejsca, więc sprawdzą się wszędzie, niezależnie od metrażu pomieszczenia. Można zamówić większą ilość i z łatwością je przechowywać, po czym rozkładać na bieżąco. Kartony klapowe mają szerokie zastosowanie, można do nich włożyć rozmaite przedmioty. Dużym udogodnieniem będą dodatkowe przegródki wewnętrzne w postaci wkładek, kratownic itd.

Wysokiej jakości opakowania kartonowe – producent Łódź

Specyficzne opakowania fasonowe Łódź, które nie wymagają sklejania
Fasonowe pudełka kartonowe Łódź można polecieć przede wszystkim klientom działającym w branży gastronomicznej, firmom szukającym odpowiednich opakowań do archiwizowania dokumentów. Świetnie sprawdzają się też jako pudełka dekoracyjne. Jak widać, mają szerokie zastosowanie. Proces ich produkcji wygląda inaczej niż przypadku kartonów klapowych. Mogą przybrać dowolny kształt, decyduje o tym użytkownik. Atutem będzie także mnogość sposobów zamykania. Kartony fasonowe występują w wersji z praktycznymi uchwytami lub z wyciętymi otworami. Są one precyzyjnie przycięte przez odpowiednio zaprojektowaną do tego maszynę. Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala na stworzenie kartonów o dowolnym kształcie. Ogromną zaletą opakowań fasonowych jest brak konieczności sklejania. Wynika to z tego, że elementy składające się na karton zazębiają się. Wynikiem tego jest niezwykle wytrzymały karton, który można używać wielokrotnie. Łatwo się go przenosi, nie ulega uszkodzeniom nawet w przypadku większego obciążenia. Opakowania fasonowe mogą posłużyć za pudełka na pizzę. Idealnie sprawdzają się w roli ozdobnych kartonów do win. Nie ma problemu ze spersonalizowaniem tego typu opakowań. Zostaną one w pełni dostosowane do specyfiki dowolnej branży. Można zlecić wykonanie rozmaitych opakowań kartonowych z wybranym nadrukiem.

Dlaczego hurtownia kartonów Łódź to najlepsze miejsce na zaopatrzenie się w rozmaite opakowania kartonowe?

Producent opakowań kartonowych Łódź ma do zaoferowania różnego rodzaju kartony. Klienci mogą liczyć na bogaty i zróżnicowany asortyment, dzięki czemu możliwe staje się dopasowanie opakowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Z ofertą można zapoznać się w dowolnym momencie, to samo dotyczy złożenia zamówienia. Zostanie zrealizowane sprawnie i terminowo. Wszystkie opakowania tekturowe Łódź cechują się wysoką jakością. Nie ma problemu z dostosowaniem ich do specyfiki prowadzonej działalności. Można również liczyć na fachowe doradztwo, pracownicy pomogą w doborze odpowiednich opakowań, zgodnie z wytycznymi klienta. Można także spersonalizować opakowania kartonowe Łódź, umieścić na nich dowolny tekst lub grafikę.

Oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Można składać zamówienia w ilościach detalicznych i hurtowych. Na asortyment nie składają się wyłącznie pudełka kartonowe Łódź, możliwe jest także zaopatrzenie się w szereg materiałów służących do pakowania. Idealnie sprawdzają się przeróżne folie, taśmy, wypełniacze tekturowe i wiele więcej. Profesjonalne zaplecze techniczne pozwala na zrealizowanie najbardziej wymagających zleceń. Indywidualne podejście do klienta i elastyczna oferta sprawiają, że możliwe jest zlecenie wykonania nietypowych zamówień, wystarczy skontaktować się z obsługą w celu uzgodnienia szczegółów. Przygotują ofertę wraz z wyceną, która zostanie przekazana klientowi do akceptacji lub do wprowadzenia poprawek.