Kartony Konin

Kartony w Pak System to Gwarancja:

NIE TYLKO WYSOKIEJ JAKOŚCI

Szybkiej Realizacji

Jeżeli jest taka potrzeba. Dostosujemy się do zadanego terminu i go dotrzymamy. Jeżeli dopełnienie terminu będzie dla nas niewykonalne, dowiedzą się Państwo o tym od razu.

Indywidualnego Podejścia

Nie zamawiają Państwo opakowań w sklepie internetowym, a kontaktując się z naszym handlowcem. Z tego powodu zamówienie można dokładnie omówić.

Wysokiej Jakości Nadruku

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dlatego możemy zapewnić każdemu z naszych Klientów wysokiej jakości nadruki fleksograficzne na opakowaniach.

Pełnej Dowolności

Wykonujemy opakowania korzystając z projektów z katalogu Fefco, jednak każdy projekt można dostosować do indywidualnych wymagań, a nawet wykonać projekt na zamówienie - zgodnie z potrzebami.

Indywidualnego Projektu

Do każdej realizacji podchodzimy z starannością, dlatego, w razie potrzeby, wykonujemy projekty zarówno nadruków i całych opakowań "od zera".

Szybkiej Realizacji

Jeżeli jest taka potrzeba. Dostosujemy się do zadanego terminu i go dotrzymamy. Jeżeli dopełnienie terminu będzie dla nas niewykonalne, dowiedzą się Państwo o tym od razu.

Indywidualnego Podejścia

Nie zamawiają Państwo opakowań w sklepie internetowym, a kontaktując się z naszym handlowcem. Z tego powodu zamówienie można dokładnie omówić.

Wysokiej Jakości Nadruku

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dlatego możemy zapewnić każdemu z naszych Klientów wysokiej jakości nadruki fleksograficzne na opakowaniach.

Pełnej Dowolności

Wykonujemy opakowania korzystając z projektów z katalogu Fefco, jednak każdy projekt można dostosować do indywidualnych wymagań, a nawet wykonać projekt na zamówienie - zgodnie z potrzebami.

Indywidualnego Projektu

Do każdej realizacji podchodzimy z starannością, dlatego, w razie potrzeby, wykonujemy projekty zarówno nadruków i całych opakowań "od zera".

Katalog Opakowań Kartonowych

Zobacz katalog Fefco

Co nas charakteryzuje?

Zalety Pak System

Wysoka jakość produktów

Nasza produkcja oparta jest na surowcach dostarczanych przez stałych, wieloletnich dostawców oraz ścisłej wieloetapowej kontroli procesu produkcji.

Miła i Fachowa obsługa

O komfortową obsługę naszych klientów dbają wykfalifikowani pracownicy, ci sami od wielu lat. Każdy z nas nie tylko zna sie na profesjonalnej obsłudze, ale również doskonale zna nasze produkty.

Zaangażowany zespół pracowników

Dzięki bliskim, od lat budowanym relacjom z pracownikami możemy pochwalić się wykwalifikowanym, profesjonalnym zespołem w którym nie występuje zjawisko rotacji pracowników.

Krótkie terminy realizacji

Dzięki dużym zapasom magazynowym surowców, jesteśmy w stanie wykonać zlecenia na czas. To, oraz elastyczność naszego zespołu pozwala na szybkie dostarczanie zamówień.

Dostawa w 24h dla stałych odbiorców

Stałym klientom oferujemy utrzymywanie stoków magazynowych dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować każdą dostawę w ciągu doby a nawet kilku godzin. Pozwala nam na to doskonała organizacja i komunikacja w zespole.

Specjalistyczne porady

Nie każdy klient jest ekspertem w zakresie opakowań, dlatego służymy wszelką pomocą na każdym etapie od zapytania po dostawę. Zajmujemy się również projektowaniem opakowań. W ten sposób cały proces, od projektu do produktu, można zostawić nam.

Stałe podnoszenie kwalifikacji

Dbając o zapewnienie najwyższych standardów oraz nadążenie za najnowszymi trendami na rynku papierniczym sukcesywnie poddajemy naszą kadrę profesjonalnym szkoleniom.

Bardzo duża elastyczność

Mając świadomość wymagań jakie stawia rynek opakowań, staramy się wykraczać poza ogólnie przyjęte standardy w zakresie wielkości minimalnego zamówienia, czasu realizacji oraz wszelkich dodatkowych kosztów którymi zazwyczaj obciążany jest klient.

Opakowania Kartonowe - Producent

Oferta

Szybki Kontakt

Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu

Zadzwoń/Napisz

Skontaktuj się Bezpośrednio

Jakub Kanoniczak

Jakub Kanoniczak

Dyrektor Sprzedaży

Pak System - Producent Ekologicznych Opakowań

Posiadamy szeroki i stale modernizowany park maszynowy.

Do produkcji opakowań używamy ekologicznych tektur falistych o gramaturach od 300 do 1400. Tektury wykonywane są z papierów makulaturowych lub celulozowych przy użyciu kleju skrobiowego a więc podlegają pełnemu recyklingowi co oznacza że są przyjazne dla środowiska.

Nadruki na opakowaniach wykonywane są wysokiej jakości bezpiecznymi dla środowiska farbami wodnymi.

kartony konin

Opakowania kartonowe Konin przydają się przede wszystkim firmom prowadzącym sprzedaż wysyłkową. Zamówione przez klientów produkty wymagają odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu, aby dotarły w nienaruszonym stanie do miejsca docelowego. Wytrzymałe kartony dostępne w różnych wymiarach nadają się idealnie do przewożenia zarówno przedmiotów o dużych gabarytach, jak i niewielkich akcesoriów. Oferowane pudełka z tektury będą odpowiednie również do prezentacji produktów. Można zamówić kartony uniwersalne, proste i o standardowych wymiarach lub spersonalizowane z charakterystycznymi wycięciami, otworami, uchwytami, z tektury falistej. Posłużą także jako opakowania ozdobne.

karton konin

Wytrzymały i wielofunkcyjny karton Konin będzie potrzebny w wielu sytuacjach. Korzystają z niego osoby prywatne i przedsiębiorcy, w sklepie internetowym, lokale gastronomiczne itd. W przypadku opakowań z tektury można mówić o uniwersalności, mają one szerokie zastosowanie. Są powszechnie dostępne, relatywnie tanie, szybkie w produkcji, łatwe do przechowywania. Po złożeniu nie zajmują wiele miejsca. Idealnie nadają się do pakowania i zabezpieczania rozmaitych przedmiotów. Opakowania kartonowe to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne, więc idealne dla każdej firmy, niezależnie od specyfiki branży, w której działa. Dostępne są w wielu wymiarach kształtach i kolorach. Nie ma też problemu z ich spersonalizowaniem, umieszczeniem dowolnej grafiki i napisu. Zastosowanie wysokiej jakości kartonów przekłada się na większe zadowolenie klientów i mniejsze ryzyko strat finansowych dla firmy. Wynika to z tego, że zawartość kartonów dociera nienaruszona do miejsca docelowego. Opakowania z mocnej tektury zabezpieczają należycie towary przed uszkodzeniami mechanicznymi. Można wobec tego uchronić się przed reklamacjami na skutek zniszczenia przedmiotu. Nie trzeba martwić się o to, że przesyłka ulegnie uszkodzeniu przy normalnym użytkowaniu.

Tylko wysokiej jakości kartony Konin w atrakcyjnych cenach

Na zakup kartonów mogą zdecydować się zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Zlecenia są realizowane w ilościach detalicznych i hurtowych. W każdym przypadku można liczyć na atrakcyjne ceny, ale największe oszczędności odnotowują przedsiębiorcy decydujący się na masową produkcję. Nie trzeba martwić się wysokimi kosztami, co ma ogromne znaczenie dla nowo powstałych firm, z ograniczonym budżetem. Kartony odznaczają się niską wagą i mogą mieć dowolny kształt, co pozwala z łatwością dostosować je do rodzaju wysyłanego towaru. W przypadku opakowań kartonowych i klapowych możliwe jest nawet przechowywanie ich na płasko, przez co nie zajmują wiele wolnej przestrzeni. W ofercie znajdują się także specjalne opakowania tekturowe, który posiadają wielowarstwowe ścianki, co przekłada się na dodatkowe wzmocnienie i większą stabilność. Ma to kluczowe znaczenie przy wysyłce delikatnych przedmiotów, podatnych na zniszczenia. Można je także wykorzystywać do przewożenia bardzo ciężkich produktów, bez martwienia się o zniszczenie kartonu. Opakowania z tektury świetnie sprawdzą się w roli narzędzia marketingowego. Firma może wykorzystać je do promocji, umieścić na powierzchni logo reklamowe. Możliwości są nieograniczone, a na kartonie nie brakuje miejsca na różne nadruki.

Dobierz idealne opakowania kartonowe Konin do swoich potrzeb

Producent kartonów ma do zaoferowania różnego rodzaju opakowania. Jak wiadomo, odpowiednio zapakowana przesyłka to podstawa, aby dotarła ona w nienaruszonym stanie do klienta. W ofercie znajdują się także wysokiej jakości opakowania e – commerce, w których mogą znaleźć się przedmioty o gabarytach mniejszych lub większych. Wyposażenie kartonów w tasiemkę zrywającą sprawia, że można z łatwością dostać się do zawartości, bez konieczności używania ostrych narzędzi i niszczenia papieru. Pudełko będzie nadawało się do ponownego użycia. Można wybrać rozmaite kartony wysyłkowe lub transportowe. Dostępne są nawet opakowania dla ogrodnictwa, czyli do przechowywania owoców, sadzonek, warzyw; W hurtowni opakowań z tektury znajdują się również ozdobne pudełka na wino. Zwiększają walory estetyczne alkoholu, idealnie nadają się na przedmioty mające posłużyć jako prezenty.

Przeróżne pudełka na wino są uniwersalne, ale można też dostosować je do preferowanych rozmiarów przy pomocy przegródek. Sprawdzą się wobec tego do przechowywania różnego rodzaju alkoholi. Możliwe jest także zamówienie rozmaitych kartonów z nadrukiem, zgodnie z potrzebami i preferencjami klienta. Można zdecydować się na przepiękne opakowania świąteczne z oryginalnym wzornictwem. Wzmocniona konstrukcja sprawia, że mogą zostać wielokrotnie wykorzystane. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Nie ma problemu ze złożeniem zamówienia na ozdobne pudełka z motywem bożonarodzeniowym, wielkanocnym, walentynkowym itd. Staną się praktyczną dekoracją w domu, posłużą do przechowywania rozmaitych przedmiotów. Oferta obejmuje również tekturowe kosze na śmieci, kartony archiwizacyjne, taśmy pakowe, folię stretch, nożyki, tektury faliste, koperty, pudełka okienkiem, naklejki i etykiety, torby papierowe, bibuły i wiele więcej.